Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.gov.pl

English 
baner

Biblioteka

POBIERZ
XI Dni Przedsiębiorcy Rolnego - Konkurencyjni przez efektywne gospodarowanie
CDR W BRWINOWIE ODDZIAŁ W POZNANIU, NIEMIECKIE TOWARZYSTWO ROLNICZE
2015

Publikacja pokonferencyjna - XI Dni Przedsiębiorcy Rolnego, Przysiek 25-26 lutego 2015 roku. W publikacji zamieszczono następujące artykuły:

  1. Słowo wstępne - Bernard Mucha, Phillip Schulze Esking
  2. Konkurencyjność w produkcji pszenicy, rzepaku, kukurydzy i buraków cukrowych na świecie – wybrane elementy - Paweł Boczar
  3. Innowacje w uprawie roli i nawożeniu roślin rolniczych - Tomasz Piechota
  4. Wybrane działania inwestycyjne PROW 2014-2020 adresowane do rolników - Mariusz Tatka
  5. Zazielenienie jako warunek płatności bezpośrednich w pełnym zakresie - Krzysztof Żok
  6. Zarządzanie ryzykiem w rolnictwie - Andrzej Janc
  7. Rachunkowość rolnicza jako warunek wsparcia działań inwestycyjnych w PROW 2014-2020 oraz funduszu stabilizacji dochodów - Zbigniew Floriańczyk
  8. Wybrane informacje dotyczące gospodarstw omawianych w grupach panelowych
POBIERZ
„Odpoczywaj na wsi, NATURALNIE”
2015

„Odpoczywaj na wsi, NATURALNIE” to folder dla tych, którzy chcą się zapoznać ze specyfiką architektoniczno – krajobrazową polskiej wsi. Hity Turystyki Wiejskiej to katalog kwater o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług, ukazujący ciekawą, niezwykle różnorodną ofertę turystyczną polskiej wsi. Polska wieś stanowi jeden z ostatnich w Europie przykładów zachowania tradycyjnego, kultywowanego od pokoleń krajobrazu kulturowego. Hity Turystyki Wiejskiej to uznane produkty turystyki wiejskiej, o bogatej ofercie rekreacyjno-wypoczynkowej, które czerpią z dziedzictwa regionów, prezentują osobliwość polskiej wsi, przy wykorzystaniu bogactwa kulinarnego  i potencjału mieszkańców obszarów wiejskich.

Folder w innych językach:

POBIERZ
Odpoczywaj na wsi, KULINARNIE
2015

 „Odpoczywaj na wsi, KULINARNIE” to folder dla smakoszy kulinarnego dziedzictwa, którzy uwielbiają w trakcie podróży poznawać nowe smaki i preferują zdrowy styl życia i spokojny wypoczynek na łonie przyrody. Hity Turystyki Wiejskiej to katalog kwater o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług, ukazujący ciekawą, niezwykle różnorodną ofertę turystyczną polskiej wsi. Polska wieś stanowi jeden z ostatnich w Europie przykładów zachowania tradycyjnego, kultywowanego od pokoleń krajobrazu kulturowego. Hity Turystyki Wiejskiej to uznane produkty turystyki wiejskiej, o bogatej ofercie rekreacyjno-wypoczynkowej, które czerpią z dziedzictwa regionów, prezentują osobliwość polskiej wsi, przy wykorzystaniu bogactwa kulinarnego  i potencjału mieszkańców obszarów wiejskich.

Folder w innych językach:

POBIERZ
Odpoczywaj na wsi, EDUKACYJNIE
2015

 „Odpoczywaj na wsi, EDUKACYJNIE” to folder dla spragnionych wiedzy z zakresu rolnictwa, dziedzictwa kulturowego, ekologii i rękodzieła artystycznego. Hity Turystyki Wiejskiej to katalog kwater o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług, ukazujący ciekawą, niezwykle różnorodną ofertę turystyczną polskiej wsi. Polska wieś stanowi jeden z ostatnich w Europie przykładów zachowania tradycyjnego, kultywowanego od pokoleń krajobrazu kulturowego. Hity Turystyki Wiejskiej to uznane produkty turystyki wiejskiej, o bogatej ofercie rekreacyjno-wypoczynkowej, które czerpią z dziedzictwa regionów, prezentują osobliwość polskiej wsi, przy wykorzystaniu bogactwa kulinarnego  i potencjału mieszkańców obszarów wiejskich.

Folder w innych językach:

POBIERZ
Odpoczywaj na wsi, AKTYWNIE
2015

 „Odpoczywaj na wsi, AKTYWNIE” to folder dla tych, którzy nie lubią siedzieć w miejscu. Osoby aktywne i uprawiające sport przekonają się, że na wsi na wyciągnięcie ręki znajdują się tereny sprzyjające wysiłkowi o różnym poziomie intensywności. Hity Turystyki Wiejskiej to katalog kwater o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług, ukazujący ciekawą, niezwykle różnorodną ofertę turystyczną polskiej wsi. Polska wieś stanowi jeden z ostatnich w Europie przykładów zachowania tradycyjnego, kultywowanego od pokoleń krajobrazu kulturowego. Hity Turystyki Wiejskiej to uznane produkty turystyki wiejskiej, o bogatej ofercie rekreacyjno-wypoczynkowej, które czerpią z dziedzictwa regionów, prezentują osobliwość polskiej wsi, przy wykorzystaniu bogactwa kulinarnego  i potencjału mieszkańców obszarów wiejskich.

Folder w innych językach:

POBIERZ
Hity Turystyki Wiejskiej - Polska
2015

 „Hity Turystyki Wiejskiej” to starannie wybrane propozycje miejsc o najwyższym standardzie i jakości, tworzące absolutną czołówkę wiejskiej oferty turystycznej – crème de la crème polskiej turystyki na wsi.

POBIERZ
Wiejska Polska - przedsiębiorcza wieś
2015

Gazeta Sołecka, Numer 4 (268)

Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo
   |    copyright KSOW 2009