Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.gov.pl

English 
baner

Kontakt

Wydział Zarządzania Krajową Siecią Obszarów Wiejskich
Biuro Pomocy Technicznej
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
ul. Wspólna 30
00-930 Warszawa
tel. (22) 623-16-37
fax (22) 623-21-44
ksow@minrol.gov.pl

Ryszard Kogut - naczelnik wydziału
tel. (22) 623 11 79
ryszard.kogut@minrol.gov.pl

Joanna Pręgowska
tel. (22) 623 15 97
joanna.pregowska@minrol.gov.pl

Iwona Szcześniak
tel. (22) 623 13 38 
iwona.szczesniak@minrol.gov.pl 

Sylwia Strzeżysz
tel. (22) 623 12 25
sylwia.strzezysz@minrol.gov.pl

Igor Kamiński
tel. (22) 623 26 38
igor.kaminski@minrol.gov.pl 

Wioleta Krajewska
tel. (22) 623 13 71
wioleta.krajewska@minrol.gov.pl 

Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA
Zespół Koordynacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Beata Szybińska
Kierownik Zespołu
Tel.: 22 623 19 45
e-mail: b.szybinska@fapa.org.pl

Agata Markuszewska
Współpraca z Europejską Siecią na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, współpraca z krajowymi sieciami z państw członkowskich UE oraz innymi podmiotami zagranicznymi.
Tel.: 22 623 19 22
e-mail: a.markuszewska@fapa.org.pl

Dominika Długosz-Dzierżanowska
Realizacja planu operacyjnego KSOW
Tel.: 22 623 19 29
e-mail: d.dlugosz@fapa.org.pl 

Sylwia Kalinowska
Realizacja planu operacyjnego KSOW
Tel.: 22 623 19 21
e-mail: s.kalinowska@fapa.org.pl

Beata Boska - Adamczyk
Monitoring
Tel.: 22 623 19 79
e-mail: b.boska@fapa.org.pl  

Joanna Surowiec
Zapewnienie wymiany informacji i doświadczeń - portal KSOW
Tel.: 22 623 19 97
e-mail: j.surowiec@fapa.org.pl


Barbara Laszuk
Realizacja planu komunikacyjnego KSOW
Tel.: 22 623 19 96
e-mail: b.laszuk@fapa.org.pl

Artur Sobkowicz
Techniczna obsługa portalu KSOW.
Tel.: 22 623 19 07
e-mail: a.sobkowicz@fapa.org.pl


Marta Leoniak
Sekretarz redakcji biuletynu KSOW.
Tel.: 22 623 19 91
e-mail: m.leoniak@fapa.org.pl

Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo
Mapa strony    |    copyright KSOW 2009