Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

Kontakt

Jednostka Centralna KSOW - Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie - wykaz pracowników (pobierz)
ul. Wspólna 30
00-930 Warszawa
tel.: 22 623 28 49
e-mail: ksow@cdr.gov.pl


Dział Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Monika Miziołek
Kierownik Działu
tel.: 22 623 28 31
e-mail: m.miziolek@cdr.gov.pl

Agata Markuszewska
Współpraca z Europejską Siecią na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, współpraca z partnerami na poziomie międzynarodowym
tel.: 22 623 28 38
e-mail: a.markuszewska@cdr.gov.pl

Dominika Długosz-Dzierżanowska
Współpraca z Partnerami KSOW na poziomie krajowym
tel.: 22 623 28 39
e-mail: d.dlugosz@cdr.gov.pl 

Katarzyna Krawczyk
Identyfikowanie i gromadzenie dobrych praktyk
tel.: 22 623 28 40
e-mail: k.krawczyk@cdr.gov.pl

Agnieszka Sagan
Monitorowanie planu operacyjnego KSOW
tel.: 22 623 28 37
e-mail: a.sagan@cdr.gov.pl

Joanna Surowiec
Zapewnienie wymiany informacji i doświadczeń - portal KSOW
tel.: 22 623 28 50
e-mail: j.surowiec@cdr.gov.pl

Krzysztof Kwiatkowski
Sprawozdawczość z Planu Działania KSOW
tel.: 22 623 28 36
e-mail: k.kwiatkowski@cdr.gov.pl

Izabela Komorowska
Realizowanie planu operacyjnego KSOW
tel.: 22 623 28 48
e-mail: i.komorowska@cdr.gov.pl

Leszek Żukowski
Realizowanie planu komunikacyjnego
tel.: 22 623 28 46
e-mail: l.zukowski@cdr.gov.pl

 

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 w zakresie KSOW - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Biuro Pomocy Technicznej - kontakt

Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa strony    |    copyright KSOW 2009