Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

Pokaż swój projekt w telewizji i radio!

24.04.2017

Zgłoś wydarzenie do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Najbardziej atrakcyjne wydarzenia zaprezentowane zostaną w telewizji i radiu. Wyróżnionych zostanie około 60 projektów. Jeśli chcesz pochwalić się swoim projektem, nie czekaj!

Promocja wydarzeń w telewizji i radio 

Projekty prezentowane będą od 25 kwietnia, a kulminacja nastąpi na klika dni przed akcją DOFE, tj. od 13 maja oraz w jej trakcie od 18 do 21 maja. Wydarzenia będą promowane w różnorodnych formatach – audycjach, reportażach, rozmowach w studio, czy relacjach na żywo. Wyróżnione projekty zaprezentowane zostaną w:

  • TVP 2 (program „Pytanie na Śniadanie”)
  • TVP 3 (cykl felietonów „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”) 
  • TVN 24 i TVN BiŚ (pogodowe wejścia na żywo)
  • Programie 3 Polskiego Radia, m.in. w programie „Zapraszamy do Trójki”, „Radiowy Dom Kultury”, „Czas Niezwykły”
  • Radio Zet w dedykowanych audycjach

Jako pierwszy zaprezentowany zostanie  projekt Głównego Urzędu Statycznego, który organizuje wydarzenie „Jak korzystać z danych statystycznych, nie wychodząc z domu” . Reportażu o projekcie będzie można posłuchać we wtorek 25 kwietnia w programie „Zapraszamy do Trójki” (Program 3 Polskiego Radia) w paśmie 18.00-19.00. 

Zasady plebiscytu

W plebiscycie zostaną wyróżnione projekty, które pokazują szeroko rozumiany rozwój. Może to być rozwój Twojej miejscowości, okolicy, kraju lub rozwój osobisty. Jeśli chcesz znaleźć się w gronie zwycięzców plebiscytu: 

Zaplanuj ciekawą ofertę – darmowe wejściówki, atrakcyjne zniżki, a przede wszystkim ciekawe rzeczy, które pokażesz odwiedzającym!

Swoją ofertę zaprezentuj w oryginalny sposób – chwytliwe hasła, niebanalne opisy, efektowne zdjęcia!

Pomyśl, co możesz zrobić, aby pokazać się jak największej liczbie osób. Nie czekaj! Zgłoś swój projekt już dziś!

Wydarzenia można zgłaszać do 24 kwietnia 2017 roku!

 


Źródło:  dniotwarte.eu

 


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009