Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

Amaze Me Leader w Finlandii - zaproszenie na seminarium

09.05.2017

Lokalne Grupy Działania z Finlandii, Fiński Uniwersytet Nauk Stosowanych oraz Fińska Sieć Obszarów Wiejskich organizują międzynarodowe seminarium Amaze Me Leader, które odbędzie się w dniach 13-20 sierpnia 2017 r. w południowo-wschodniej Finlandii.

Celem seminarium jest zaangażowanie młodzieży w wieku od 18-29 lat w rozwój obszarów wiejskich, a w szczególności w działania podejścia Leader i budowanie sieci kontaktów wśród młodych mieszkańców  Europy. Tematyka tygodniowego spotkania dotyczyć będzie fińskiej kultury wiejskiej, innowacji, współpracy, internacjonalizacji oraz wykorzystania eksperymentalnych metod edukacji w promowaniu umiejętności przedsiębiorczych wśród młodych.

Wydarzenie Amaze Me Leader organizowane jest w formie telewizyjnego reality show „Amazing Race”. Uczestnicy podzieleni są na zespoły, otrzymują związane z podejściem LEADER zadania, które muszą wykonać.

Opłata za uczestnictwo wynosi 100 € /osobę i pokrywa koszty transportu, posiłków i zakwaterowania podczas wydarzenia. Zgłoszenia można przesłać przesłać poprzez aplikację do 31 maja 2017 r.

Uczestnik musi posiadać ubezpieczenie, prawo jazdy oraz podstawowy sprzęt kempingowy (taki jak śpiwór, kostium kąpielowy itp.). Organizator nie pokrywa kosztów podróży do Finlandii i z powrotem.

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można w prezentacji oraz na portalu Facebook  i kanale Youtube lub wysyłając pytania na adres amazemeleader.info@gmail.com.


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009