Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

Znajdź partnerów projektów współpracy międzynarodowej!

24.08.2017

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi chcąc umożliwić (poprzez zapewnienie przelotu i zakwaterowania) przedstawicielom lokalnych grup działania, wzięcie udziału w spotkaniach organizowanych poza granicami kraju w celu poszukiwania zagranicznych partnerów projektów współpracy międzynarodowej, ogłasza nabór zgłoszeń do udziału w nw. spotkaniu:

10 years of LEADER/CLLD in Bulgaria, Pravets (BG), 10-12 października 2017 r.

http://www.elard.eu/events/en_GB/2017/03/30/readabout/10-years-of-leader-clld-in-bulgaria

http://www.123contactform.com/form-2868986/Event-Registration-Form

http://www.eufunds.bg/en/all-news/item/17159-10-years-of-leader-clld-in-bulgaria

Celem wyjazdu jest nawiązanie kontaktu z potencjalnymi partnerami projektów współpracy międzynarodowej, a także wymiana informacji nt. procedur i zasad przyznawania pomocy w poszczególnych krajach.

MRiRW organizuje i pokrywa koszty przelotu i zakwaterowania wyłącznie dla LGD współfinansowanych z PROW na lata 2014-2020. O pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia decyduje MRiRW na podstawie zawartych w nim informacji. Ostateczna liczba zgłoszeń przyjętych do realizacji uzależniona jest od dostępności środków.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31 sierpnia 2017 roku na adres e-mail: magdalena.mach@minrol.gov.pl.

Karta zgłoszenia - pobierz

Dodatkowe informacje można uzyskać u p. Magdaleny Mach pod numerem telefonu: (22) 623-15-58.

Wyjazd na spotkanie realizowany jest w ramach operacji „Rozwijanie kompetencji i sieci kontaktów lokalnych grup działania dla zapewnienia prawidłowej realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w latach 2014-2020”, finansowanej z Planu operacyjnego KSOW na lata 2016-2017.

 


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009