Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Szkolenia dla Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

12.01.2018

Jak wypełniać formularz  wniosku o wybór operacji? Jak stworzyć opis spójny z celami operacji? Co wchodzi w zakres oceny formalnej i warunków wyboru projektów w konkursie nr 2/2018 dla Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich?

Na te i wiele innych pytań Partnerzy KSOW mogli 12 stycznia 2018 r. uzyskać odpowiedź podczas zorganizowanego w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi szkolenia, prowadzonego przez Jednostkę Centralną KSOW i MRiRW. 

W szkoleniu udział wziął podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki, który podkreślił, że w konkursie szukamy najlepszych jakościowo projektów, życząc wielu ciekawych projektów w tym naborze.

Spotkaniu przewodniczył Dyrektor Biura Pomocy Technicznej w MRiRW Pan Krzysztof Rodzik, który zaznaczył, że spotkanie ma na celu przekazanie praktycznych aspektów wypełniania wniosku oraz zapoznał uczestników szkolenia z informacjami zawartymi w ogłoszeniu o konkursie.

 

W dniu 4 stycznia 2018 r. ogłoszony został konkurs nr 2/2018 dla Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2018-2019, z terminem składania wniosków o wybór operacji od dnia 22 stycznia do dnia 6 lutego r. –  szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszym portalu. Łączny limit środków przewidzianych na realizację operacji wynosi  20 896 915,00 zł.

 
17 stycznia 2018 r. w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (ul. Wspólna 30) odbędzie się kolejne szkolenie dla Partnerów (lista zamknięta) – szkolenie przeprowadzi Jednostka Centralna KSOW i MRiRW.

Program szkolenia: pobierzPortale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009