Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Warsztat ENRD w połowie wdrażania PROW 2014-2020

23.04.2018

Europejska Sieć na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich organizuje warsztat w celu zbadania ewentualnych wąskich gardeł napotkanych podczas realizacji programów rozwoju obszarów wiejskich i sposobów ich rozwiązywania. Warsztat, który adresowany jest w szczególności do Instytucji Zarządzających i Agencji Płatniczych, odbędzie się 21-22 czerwca 2018 r. w Sofii, Bułgaria.

Program dwudniowego wydarzenia obejmie prezentacje, dyskusje, pracę w grupach, praktyczne przykłady oraz drugiego dnia opcjonalnie możliwość udziału w wizycie studyjnej prezentującej wybrane lokalne projekty wspierane przez EFRROW. Ponieważ celem warsztatu jest omówienie trudności w realizacji PROW i rozpoczęcie wymiany informacji z Instytucjami Zarządzającymi i Agencjami Płatniczymi na temat skutecznych strategii i narzędzi do ich przezwyciężania, organizator zaprasza do podzielenia się doświadczeniami i opiniami na ten temat. Aby planowany warsztat lepiej spełnił potrzeby i oczekiwania uczestników organizator przygotował ankietę on-line, dotyczącą napotkanych wąskich gardeł i prac przygotowawczych do Przeglądu Wdrażania 2019 (Performance Review in 2019) z prośbą o odpowiedzi do dnia 27 kwietnia br.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Contact Point   


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009