Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

I Ogólnopolski Kongres Gospodarstw Opiekuńczych

30.05.2018

W imieniu Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie serdecznie zapraszamy na I OGÓLNOPOLSKI KONGRES GOSPODARSTW OPIEKUŃCZYCH pn.: „Usługi opiekuńcze jako przyszłościowa forma działalności gospodarczej na obszarach wiejskich”. Projekt realizowany jest w ramach  Planu  Działania  Krajowej  Sieci  Obszarów  Wiejskich  na lata 2014-2020. Kongres odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2018r. w EVITA Hotel &Spa w Tleniu.

Celem projektu jest wymiana doświadczeń i wiedzy pomiędzy podmiotami gospodarczymi, rolnikami oraz instytucjami działającymi w zakresie usług opiekuńczych. W ramach projektu odbędzie się „Ogólnopolski Kongres Gospodarstw Opiekuńczych” połączony z wyjazdem studyjnym do istniejących już gospodarstw opiekuńczych, utworzonych w ramach projektu „Zielona opieka- gospodarstwa opiekuńcze w woj. Kujawsko - Pomorskim. Przeprowadzona zostanie również kampania informacyjna oraz wydana zostanie publikacja, by zachęcić właścicieli gospodarstw rolnych, domowników i mieszkańców obszarów wiejskich do podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej, polegającej na świadczeniu usług opiekuńczych, jako alternatywnej do instytucjonalnej formy opieki. 

Link do programu Kongresu: http://bit.ly/2jVscVb

Rejestracja uczestników pod adresem: http://bit.ly/2L2AI19

Liczba miejsc jest ograniczona.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009