Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Rozwój obszarów wiejskich i RLKS” - zaproszenie na międzynarodowe seminarium

07.08.2018

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym seminarium pt. „Rozwój obszarów wiejskich i RLKS” (Rural development and CLLD) organizowanym przez Łotewską Sieć Obszarów Wiejskich. Spotkanie, skierowane do przedstawicieli LGD oraz lokalnych podmiotów wraz z Instytucjami Zarządzającymi i krajowymi sieciami z Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych, odbędzie się 12-13 września 2018 w Centrum Kultury w Valmiera na Łotwie. Seminarium odzwierciedla potrzebę zachęcania podmiotów z obszarów wiejskich do współpracy, wykorzystywania możliwości, bycia bardziej innowacyjnymi i bardziej strategicznymi na rzecz rozwoju regionalnego i rozwoju obszarów wiejskich. Celem spotkania jest zidentyfikowanie wpływających czynników i możliwych rozwiązań dla uwolnienia potencjału rozwojowego obszarów wiejskich. Program dwudniowego spotkania, w załączeniu, oprócz sesji plenarnej i warsztatowej, obejmuje również wizytę studyjną z trzema trasami do wyboru podczas których prezentowane będą łotewskie projekty realizowane z Europejskiego Funduszu Strukturalnego i Inwestycyjnego (finansowane z EFRROW, w tym LEADER oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego). W trakcie spotkania przewidziano również czas na poszukiwanie partnerów do projektów współpracy transnarodowej.

Zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o zarejestrowanie się na formularzu zgłoszeniowym dostępnym pod linkiem do dnia 17 sierpnia 2018 r. Organizator prześle potwierdzenie udziału w spotkaniu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem pod adresem poczty elektronicznej: aiva.saulite@llkc.lv lub telefonicznie pod nr tel.+371 26592103.

Program seminarium - pobierz

Program wizyty studyjnej - pobierz

Informacje praktyczne - pobierz

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009