Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Gęś w skowronkach”

14.09.2018

TVP rozpoczyna emisję cyklu antenowego „Gęś w skowronkach”

W cyklu programów zostaną przedstawione kluczowe informacje dotyczące kwestii związanych z przyzagrodowym chowem gęsi (m.in. szansa na włączenie społeczne niepracujących kobiet wiejskich, a także możliwość pozyskania dodatkowych dochodów). Audycje mają na celu poszerzenie wiedzy odbiorców o przyzagrodowym chowie gęsi i przetwórstwie gęsiny w ramach rolniczego handlu detalicznego oraz zachęcenie do aktywizacji w kierunku podejmowania tego rodzaju działalności, jak również do zakupu produktów z gęsiny prosto od rolnika. Każda z audycji ma na celu przekazanie fachowej wiedzy na temat prowadzenia takiej działalności, ale także ma zwiększyć świadomość konsumencką o gęsinie, produktach od rolnika i możliwościach ich kupna oraz o tym, co zyskują, gdy kupują produkty od gospodarza.

Audycje są emitowane w następujących telewizjach:


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009