Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Dostęp do szybkiego Internetu w Europie - ogłoszono wyniki konkursu o nagrodę European Broadband Awards 2018

11.12.2018

Coroczny konkurs, organizowany przez Komisję Europejską, podkreśla projekty - duże lub małe, wiejskie lub miejskie, prywatne lub publiczne - rozwijające z powodzeniem infrastrukturę szerokopasmową. Baza przykładów dobrych praktyk Internetu szerokopasmowego w Europie dostępna jest pod linkiem - zobacz.

Wśród zwycięzców jest kilka projektów zapewniających dostęp do szerokopasmowego Internetu na obszarach wiejskich w Chorwacji, Finlandii, na Łotwie, w Polsce, Hiszpanii i Holandii. Celem projektu z Polski Centrum Projektów Polska Cyfrowa (zobacz projekt) jest likwidacja „białych plam” tzn. podłączenie szkół i gospodarstw domowych w miejscowościach i regionach, które dotychczas były wykluczone z dostępu do nowoczesnego szybkiego Internetu.

Strona konkursu - zobacz


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009