Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Boska Dolina czy Zagroda Guciów? Niesamowite miejsca na wsi oczami blogerów

05.09.2019

Julia Rozumek, blogerka żyjąca w filozofii slow life i z niesamowitym poczuciem estetyki, wybrała się do Boskiej Doliny w Dylągówce na Podkarpaciu. Malownicze miejsce pod władaniem pana Antoniego Boska, zachwyca rozległymi pastwiskami i wszechobecnym towarzystwem koni. Można uczyć się tutaj jazdy na tych wspaniałych zwierzętach, wyruszać na rajdy konne w terenie, pomagać przy karmieniu. Miejsce to jest również Stanicą Harcerską, organizuje więc obozy i marsze dla harcerzy. Swojski klimat miejsca, bogata przyroda, otaczające gospodarstwo stawy, dorodne drzewa i lasy zapraszające do spacerów zapewnią błogie oderwanie od codzienności i spokojny wypoczynek. Pełen pasji właściciel skutecznie potrafi zarazić miłością do koni, którą sam przejął od swojego dziadka. Jeśli poszukujecie więc miejsca pełnego natury i uwielbiacie konie lub przynajmniej chcielibyście spróbować je pokochać, Boska Dolina będzie idealną propozycją dla Was.

Julia Rozumek odwiedziła obiekt  Boska Dolina – przeczytajcie pełną relację na blogu.  

Natomiast Filip z Głodny Świata, amator podróży i nowych, dobrych smaków, udał się do roztoczańskiej Zagrody Guciów. Urokliwe gospodarstwo oferuje bazę noclegową, doskonałą kuchnię oraz wiele innych atrakcji takich jak koncerty, ogniska, przejazdy saniami lub furami, pieczenie chleba, podpłomyków czy wyrabiane masła. Właściciele obiektu, Anna i Stanisław Jachymkowie, starają się promować i kultywować stare tradycje Lubelszczyzny i roztoczańską kulturę. Urok regionu, spokojna, sielska atmosfera i wspaniała natura Roztocza sprawiają, że miejsce to będzie idealne dla każdego, kto poszukuje odrobiny wytchnienia i swojskości.

Głodny Świata odwiedził obiekt Zagroda Guciów - przeczytajcie pełną relację na blogu.

 Więcej informacji o projekcie - zobacz


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009