Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Kierunek na weekend? Przedbieszczady czy Agroturystyka Polana?

05.09.2019

Kasia i Łukasz, amatorzy wolności i podróży, autorzy PodróżoVanie, odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne Przedbieszczady. Właścicielami obiektu są Beata i Zbyszek, którzy w sierpniu 1995 roku porzucili życie w Rybniku i przeprowadzili się w góry. Tutaj znaleźli spokój, dystans do życia, codziennie ciesząc się szumem jeziora, śpiewem ptaków i swoją obecnością. Przebieszczady zachwycają klimatem, ale i smakami. Gospodarze produkują znakomite sery kozie, naturalne syropy na bazie ziół (m.in. sosnowy, aroniowy, mniszkowy) oraz aromatyczne miody. Gospodarstwo jest idealne dla osób szukających wspaniałych widoków i odpoczynku wśród natury.

Kasia i Łukasz - PodróżoVanie odwiedzili obiekt Przedbieszczady.  Obejrzyjcie koniecznie relację blogerów na kanale PodróżoVanie na YouTube

Drugim z miejsc, które Julia Rozumek odwiedziła w ramach projektu Dobry Biznes na Wsi, była Agroturystyka Polana. To niezwykle urokliwe miejsce znajduje się na szczycie wzniesienia z rozległym widokiem na otaczające je wzgórza i lasy Roztocza. Oprócz malowniczo osadzonej winnicy, obiekt ten, składający się z trzech domów, oferuje ogrom atrakcji, dzięki którym można oderwać się od codzienności w każdym momencie i wypocząć na każdy ze swoich ulubionych sposobów. W ofercie Agroturystyki Polana znajdują się przejażdżki terenowymi samochodami, zimowe kuligi, można zrelaksować się przy ognisku, w basenie lub na hamaku popijając świeże wino prosto od właścicieli, spędzić czas z przyjaznymi alpakami, wziąć udział w warsztatach kulinarnych, sportowych lub pojechać na wycieczkę do Lwowa z przewodnikiem. Jeśli macie zatem ochotę na sielski wypoczynek bez grama nudy, jednak z dużą dozą spokoju i spotkanie właścicieli tak pełnych pasji, że zarazili nimi również swoją córkę, Agroturystyka Polana zdecydowanie jest doskonałym wyborem dla Was.

Julia Rozumek odwiedziła obiekt Agroturystyka Polana. Przeczytaj jej relację na blogu  

 Więcej informacji o projekcie - zobacz


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009