Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Poznaj 10 korzyści z prowadzenia biznesu na wsi i odwiedź „Gołębnik” z blogerami!

10.09.2019

Janina daily to blog pełen humoru, ciekawych anegdot i (nie)codziennych historii z życia autorki. Janina Bąk na stronie dzieli się swoimi przemyśleniami, opiniami, a także relacjami z podróży. Ostatnio miała okazję odwiedzić „Gołębnik”, gospodarstwo prowadzone przez państwa Ewę i Tomka Gołębi. Właściciele prowadzą tu sad – jabłkowy i gruszkowy oraz warzywniak, w którym uprawiają warzywa i owoce. W „Gołębniku” można również wypocząć w jednym z pięciu pokoi, w zimie jeździć na nartach lub spacerować. Miejsce zachwyca swoim wyjątkowym, wręcz magicznym klimatem.

Blogerka Janina daily odwiedziła obiekt „Gołębnik” - pełna relacja na blogu

Artur Filipowicz, prowadzący kanał @Topowa Dycha, wybrał się do urokliwego Ziołowego Zakątka na Podlasiu aby znaleźć 10 ciekawostek dotyczących tego wiejskiego biznesu. To magiczne miejsce, oprócz doskonałej bazy noclegowej, regionalnych smaków, ekologicznego warzywniaka i wspaniałego gospodarstwa, oferuje wszystko, co ziołami związane od A do Z. Znajdziecie tam zatem bogactwo ziół i zielarskiej wiedzy, która wydobywa z nich wszelkie dobrodziejstwa i leczniczą moc. Najmocniejszym punktem obiektu jest naturalne, ziołowe SPA oferujące doskonałe masaże i kąpiele wyłącznie z użyciem naturalnych produktów. Jeśli uwielbiacie odpoczynek od zgiełku codzienności wśród dobrodziejstw natury obejrzyjcie film, który przygotował dla Was.

Artur Filipowicz twórca kanału Topowa Dycha odwiedził obiekt Ziołowy Zakątek - pełna relacja na kanale YT

 Więcej informacji o projekcie - zobacz


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009