Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Warsztaty dla szkół gastronomicznych

10.09.2019

Zapraszamy szkoły ponadpodstawowe, kształcące w kierunkach gastronomicznych z województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i opolskiego do udziału w warsztatach o produktach tradycyjnych i regionalnych.  Warsztaty, które poprowadzą lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, odbędą się w okresie wrzesień-październik w ramach operacji Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich.

W trakcie spotkania Koło Gospodyń Wiejskich zaprezentuje lokalne, regionalne i tradycyjne produkty i przeprowadzą praktyczne warsztaty z przygotowywania dań z wykorzystaniem promowanych produktów. Będzie to okazja dla przyszłych kucharzy i ich nauczycieli do bliższego zapoznania się z dziedzictwem kulinarnym regionu.

Aby zgłosić szkołę do udziału, wystarczy wypełnić Formularz zgłoszeniowy -  pobierz i przesłać go do Fundacji EFRWP w formie skanu na adres mailowy: k.trudnowska@efrwp.com.pl, faxem na numer 22 620 90 93 lub pocztą tradycyjną na adres:

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, ul. Miedziana 3a, 00-814 Warszawa

z dopiskiem KSOW - SZKOŁA

Rekrutacja szkół trwa do 18 września br.

Na warsztaty zostanie zakwalifikowanych maksymalnie czternaście szkół, po dwie szkoły z każdego ze wskazanych województw.

Szkoła, zgłaszając się do udziału w warsztatach, deklaruje możliwość nieodpłatnego  udostępnienia odpowiedniej sali (najlepiej pracowni gastronomicznej) wraz z podstawowym wyposażeniem gastronomicznym. Warsztaty są bezpłatne. Wszystkie produkty oraz materiały szkoleniowe na warsztaty zostaną zapewnione przez prowadzących warsztaty (Koła Gospodyń Wiejskich) oraz przez Organizatora (Fundację EFRWP).

Szczegółowe informacje o projekcie i rekrutacji znajdą Państwo w Regulaminie warsztatów - pobierz

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji o projekcie - zobacz


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009