Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

10 minut spokoju z owcami na Warmii

16.09.2019

Kolejnym miejscem, które odwiedziła autorka kanału i bloga 10minutspokoju jest Owczarnia Lefevre w Kiersztanowie. Gospodarstwo powstało z potrzeby właścicieli, którzy pragnęli przeprowadzić się z miasta, szukając ciszy, spokoju i miejsca, gdzie mogą realizować pasje, na które wcześniej nie mieli czasu. Od początku wiedzieli, że chcą być samowystarczalni, dlatego sukcesywnie inwestowali w biznes. Na początku były owce, później króliki, pszczoły, powstał także ogród warzywny, który w tym momencie ma 1000m2. Największą atrakcją Lefevre jest produkcja serów owczych, według starych francuskich przepisów, którą można podpatrzeć podczas warsztatów serowarskich. Owczarnia Lefevre to idealne miejsce dla osób chcących naładować baterie oraz tych, którzy szukają inspiracji i motywacji.

Blogerka Justyna Kozłowska z 10minutspokoju odwiedziła obiekt Owczarnia Lefevre - zobacz pełną relację z wizyty

 Więcej informacji o projekcie - zobacz


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009