Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Uwaga! Zmiany w dokumentacji dotyczącej konkursu nr 4 dla partnerów KSOW

19.12.2019

Uprzejmie informujemy, że Instytucja Zarządzająca dokonała zmian w następujących załącznikach w  dokumentacji konkursowej. Zmianie uległ:

  • Zał. 5 Przewodnik po ocenie wniosku
  • Zał. 6 Formularz wniosku o wybór operacji
  • Zał. 17 Instrukcja wypełnienia wniosku o wybór operacji
  • Zał. 23 Sprawozdanie końcowe z realizacji operacji

Bardzo prosimy o zapoznanie się z obowiązującą dokumentacją oraz instrukcją wypełnienia wniosku o wybór operacji.

Od 9 grudnia 2019 roku, Partnerzy Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich mogą składać wnioski w konkursie nr 4/2020 na wybór operacji do realizacji w 2020 i 2021 roku, w ramach dwuletniego planu operacyjnego KSOW na lata 2020–2021. Nabór wniosków potrwa do 17 stycznia 2020 r.

Wnioski należy składać w 16 urzędach marszałkowskich (dla operacji realizowanych na poziomie województwa) oraz w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie (dla operacji realizowanych na poziomie krajowym).

Szczegóły dotyczące sposobu składania wniosków i dokumentacji konkursowej, dostępne są na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz w zakładce Konkurs nr 4/2020.  


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009