Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

‘Rural Europe on the Move’ - publikacja pełna inspirujących inicjatyw

02.01.2020

‘Rural Europe on the Move’ to publikacja, która przedstawia ciekawe przykłady działalności na rzecz rozwoju obszarów wiejskich.

W tej zbiorowej pracy dwunastu autorów dzieli się refleksjami na temat inspirujących inicjatyw, ludzi i miejsc wartych odwiedzenia.  

Od Portugalii po Łotwę, od Szkocji po Rumunię, od wysp po regiony górskie, w tej publikacji odkryjesz ludzi i ich miejsca, stojące przed nimi wyzwania i rozwiązania, które znaleźli, jako jednostki i jako społeczności lokalne.

Zobaczysz również, jak można odpowiedzieć na wyzwania związane ze zmianami klimatu, utratą różnorodności biologicznej i wykluczeniem społecznym.

Forum Synergies jest organizacją pozarządową działająca na poziomie europejskim, która od 1995 roku zajmuje się sieciowaniem pomiędzy mieszkańcami obszarów wiejskich w Europie.

Publikacja dostępna na stronie: https://view.joomag.com/rural-europe-on-the-move-english-e-version-all/0790995001574353699?short

 

 

 

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009