Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej

17.06.2015

17 maja 2015 w Komarówce Podlaskiej odbyły się I Międzynarodowe Targi Owocowe, które otworzył gospodarz - Pan Ireneusz Demianiuk Wójt Gminy Komarówka Podlaska.

Odwiedzający targi mogli uczestniczyć w seminarium pn. „Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Nowe perspektywy i możliwości dla branży sadowniczej”(pobierz prezentację), obejrzeć pokaz tłoczenia soku z jabłek, czy też przyjrzeć się pieczeniu sękaczy. Nie zabrakło również konkursów z wiedzy o ogrodnictwie i owocach.

Na scenie wystąpił Zespół Tańca Ludowego Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, który w ponad 1,5 godzinnym programie artystycznym zaprezentował tańce i stroje ludowe pochodzące z różnych regionów polski.

 Zobaczyć i porównać można było tańce lubelskie, łowickie, biłgorajskie, sądeckie, rzeszowskie, kurpiowskie, opoczyńskie, krakowskie, przeworskie, podlaskie oraz ułańskie z okresu Księstwa Warszawskiego.

       I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej  I Międzynarodowe Targi Owocowe w Komarówce Podlaskiej                                         


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009