Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

Jesteś już partnerem KSOW?

14.12.2016

W związku z modyfikacją bazy partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, w celu jej dostosowania do nowych wyzwań stawianych polityce rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020, zwracamy się z prośbą do wszystkich zainteresowanych dalszą współpracą w ramach KSOW o ponowną rejestrację w bazie.  Będzie się to wiązało z wyborem priorytetów oraz tematów, które chcieliby Państwo wspierać we współpracy z jednostkami wsparcia sieci lub innymi podmiotami działającymi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w kraju i zagranicą.

Wszystkich Państwa uprzejmie prosimy o ponowne wpisanie się do bazy partnerów. Realizacja projektów w ramach planów operacyjnych KSOW będzie dostępna tylko dla partnerów KSOW.

W razie pytań prosimy o kontakt:  partnerKSOW@fapa.org.pl

Link do  formularza rejestracyjnego: http://ksow.pl/ksow/formularz-zgloszeniowy.html?no_cache=1

Zapraszamy także do dołączenia do utworzonej przez Jednostkę Centralną Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zamkniętej Grupy LGD w serwisie społecznościowym Facebook. Grupa dedykowana jest wyłącznie dla Lokalnych Grup Działania.

Utworzenie grupy miało na celu umożliwienie kontaktu pomiędzy LGD, wymianę wiedzy i opinii oraz możliwość wspólnego poszukiwania rozwiązań bieżących problemów oraz dzielenia się sukcesami we wdrażaniu podejścia Leader w Polsce. Dla zapewnienia komfortu dyskusji członkami grupy mogą zostać wyłącznie osoby reprezentujące LGD. Zachęcamy członków LGD do dołączenia do grupy poprzez wyszukiwarkę Facebooka, wpisując LGD i prosząc o dołączenie do grupy. JC KSOW zapewnia weryfikację uczestników grupy.

Zapraszamy również do odwiedzenia profilu KSOW na Facebooku, gdzie zamieszczamy aktualne informacje nt. podejścia Leader.


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009