Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

Zostań wystawcą na festiwalu Sektor 3.0

07.03.2017

Do czwartku (9 marca) do godziny 24 można zgłaszać swoje stoiska do specjalnej strefy targowej organizowanej w trakcie największego festiwalu technologicznego dla organizacji pozarządowych - Sektor 3.0.

Istotnym elementem wydarzenia Sektor 3.0 jest strefa targowa, która cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników. Duży wpływ na to mają sami wystawcy, którzy w latach poprzednich popisali się inwencją przy aranżacji stanowisk. Poprzednie edycje swoją obecnością zaszczycili m.in. Microsoft, Orange, Intel, PayU, Sotrender, Freshmail, Photon, WOŚP czy Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, którzy pokazywali swoje produkty, usługi i dobre praktyki.

Tegorocznym hasłem przyświecającym wydarzeniu jest “Shape Your Future”, bowiem tylko od Ciebie zależy, jak będzie wyglądała przyszłość twojej organizacji. Jeżeli uważasz, że posiadasz ofertę, która może wpłynąć na przyszłość i funkcjonowanie innych organizacji, możesz pochwalić się nią właśnie podczas Sektora 3.0.

Twoje stoisko może być ciekawym elementem strefy targowej. Chęć uczestnictwa można zgłosić za pośrednictwem specjalnego formularza kontaktowego pod adresem: https://docs.google.com/a/frsi.org.pl/forms/d/1mLejjQ2mUp29z4LWJ0SUG4ZS2OPKE_fP4LQSSvKyJgQ/viewform?edit_requested=true

Sektor 3.0 to największa konferencja technologiczna w Polsce dedykowana organizacjom non-profit. Każdego roku event gromadzi ponad 600 uczestników z obszarów organizacji pozarządowych, nauki, biznesu i administracji rządowej. Wydarzenie organizowane w Centrum Nauki Kopernik jest znakomitą okazją do "sieciowania", wymiany dobrych praktyk i opowiedzenia o swojej działalności. Na Sektorze 3.0 spotykają się najbardziej inspirujący mówcy z całego świata, którzy na przykładzie swojego doświadczenia, pokazują jak zmieniać świat.

Galeria: https://www.facebook.com/pg/sektor3.0/photos/?tab=album&album_id=1175816225796123

Autor: Filip Żyro

Artykuł pochodzi z portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009