Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

PROW 2014-2020 a szkoły rolnicze prowadzone przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

16.03.2017

W dniach 1-3 marca 2017 roku w Pułtusku i Golądkowie odbyła się konferencja dla kadry zarządzającej Zespołami Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego i Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej pn.: „PROW 2014-2020 a szkoły rolnicze prowadzone przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi”.

W konferencji wzięli udział: Pan Rafał Romanowski – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, dyrektorzy z 47 szkół prowadzonych przez ministra właściwego do spraw rolnictwa oraz dyrektor Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej – placówki doskonalenia zawodowego nauczycieli.

Podczas konferencji zostały omówione m. in. zagadnienia związane z zaplanowanymi na rok 2017 działaniami informacyjno-promocyjnymi dot. PROW 2014-2020 oraz zmiany w systemie oświaty wynikających z ustawy – Prawo oświatowe. 

  

Uczestnicy konferencji mieli również możliwość zwiedzić obiekty, które skorzystały z dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, m. in.: Kościół p.w. Św. Trójcy w Winnicy oraz Bazę Rekreacyjno–Sportową w Winnicy, sfinansowane z programu PROW 2007-2013, działania: Lokalne Strategie Rozwoju i Odnowa i Rozwój Wsi.

 

Autorzy: Departament Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009