Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

Debata online przed 10. Forum na rzecz Przyszłości Rolnictwa

23.03.2017

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami i opiniami zamieszczonymi na blogu „Kształtowanie systemu żywności obiegu zamkniętego”, który jest częścią debaty online, odbywającej się w tygodniach przed 10. Forum na rzecz Przyszłości Rolnictwa: Czas na rozwiązania (FFA2017) w Brukseli. 

Przegląd pytań do dyskusji m.in.: Czy gospodarka obiegu zamkniętego jest odpowiedzią? Czy Wspólna Polityka Rolna jest odpowiedzialna za realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju? oraz opinię ekspertów w tym, np.  osobisty punkt widzenia Leny Gravis z Fundacji Ellen MacArthur znajdą Państwo na stronie FFA.

Zapraszamy do wzięcia udziału w debacie online na temat przyszłości rolnictwa za pomocą linku: www.forumforagriculture.com/debate-blogs oraz do komentowania lub prezentowania swoich opinii  za pośrednictwem Facebooka lub Twittera (hashtag #FFA2017).

Rejestracja na Forum na rzecz Przyszłości Rolnictwa FFA 2017, które odbędzie się 28 marca 2017 r. w Brukseli, dostępna jest na stronie internetowej: www.forumforagriculture.com


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009