Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Kiermasz Wielkanocny „Polska Smakuje”

26.03.2018

Zapraszamy na IV Kiermasz Wielkanocny pod hasłem „Polska Smakuje”, który odbędzie się w Warszawie przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ul. Wspólna 30 w dniach 26-28.03.br., w godzinach od 10.00 do 18.00.

Kiermasz organizowany jest przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.

Dwudziestu producentów z całego kraju będzie oferowało produkty tradycyjne, ekologiczne oraz wyroby regionalne. Na stoiskach będzie można kupić wszystko to, co może przydać się na wielkanocnym stole począwszy od smakowitych potraw, a skończywszy na świątecznych ozdobach wykonywanych przeróżnymi technikami rękodzielniczymi. Podczas kiermaszu będzie można kupić wędliny i tradycyjne ciasta, naturalne pieczywo oraz miody i wyroby pszczele. Atrakcją dla smakoszy kuchni świata z pewnością będą potrawy tatarskie. Nie zabraknie również serów wytwarzanych z mleka krowiego i koziego, a także przetworów z warzyw i owoców.

Podczas kiermaszu odbędą się również pokazy tradycyjnego wypieku chleba oraz przyrządzania tradycyjnych  potraw świątecznych.


Źródło: MRiRW


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009