Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.pl

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Baza dobrych praktyk

Budowa Sali wiejskiej wraz z wyposażeniem i zagospodarowaniem terenu w Krzywej Wsi

zagospodarowanie przestrzeni, ośrodek kultury/biblioteka/świetlica, budowa
Czas realizacji:
Koszt projektu:
Miejsce realizacji:
od: 2009-09-29 do: 2010-07-29
413 161.00 PLN
Kraj: Polska
Województwo: wielkopolskie
Program operacyjny/inicjatywa wspólnotowa:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013
Działanie 313, 322, 323 „Odnowa i rozwój wsi”
Beneficjent:
Gmina Złotów
ul. Leśna 7 77-400 Złotów
Opis projektu:
Operacja zrealizowana została w powiecie złotowskim, gminie Złotów, w miejscowości Krzywa Wieś na dz. o nr ewid. 194/3 i 194/4. Realizacja zadania zaspokaja oczekiwania wszystkich mieszkańców, a przede wszystkim dzieci i młodzieży. Podnosi walory kulturalne i turystyczne sołectwa Krzywa Wieś, pobudza aktywność sportowo rekreacyjną. Nowa Sala wiejska służy integracji społecznej lokalnej ludności i dzięki niej wolny czas dzieci i młodzieży został zagospodarowany co przyczynia się do rozwoju intelektualnego i fizycznego młodych mieszkańców. Budynek Sali wiejskiej wraz z dobrze wyposażonym zapleczem służy do organizowania imprez o charakterze kulturalnym, sportowo-rekreacyjnym dla całej miejscowej ludności.
Działania zrealizowane:

W ramach zakresu operacji wykonano budowę budynku sali wiejskiej w Krzywej Wsi. Jest to budynek parterowy z dachem dwuspadowym. Cały budynek składa się z: części podstawowej, zawierajacej salę balową, sanitariaty, pomieszczenie gospodarcze oraz wiatrołap. W ramach zakresu prac wykonano również: zagospodarowanie terenu wokół sali - utwardzenie terenu z kostki betonowej przy budynku, budowę parkingu i placu zabaw dla dzieci,. Salę balową wyposażono w stoły i krzesła, stół bilardowy, stół do tenisa stołowego, zestaw sprzętu nagłaśniajacego. Pomieszczenie kuchenne wyposażono w meble, sprzęt kuchenny, a także niezbędne wyposażenie kuchni. W skład pozostałego wyposażenia wchodzą m.in. wieszaki i ławki do szatni.      

Drukuj | Wróć

Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa strony    |    copyright KSOW 2009