Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW - www.ksow.gov.pl

English 
baner

Regionalni koordynatorzy projektów współpracy

woj. dolnośląskie - Katarzyna Wrona, tel. 071-776-98-53, e-mail: Katarzyna.wrona@dolnyslask.pl

woj. kujawsko-pomorskie – Anna Dybowska, tel. 662 103 201, e-mail: a.dybowska@kujawsko-pomorskie.pl

woj. lubelskie - Paweł Chyła, tel.  81 4416873, e-mail: pawel.chyla@lubelskie.pl

woj. lubuskie - Joanna Pilecka, tel. 68 4565368, e-mail: j.pilecka@lubuskie.pl

woj. łódzkie - e-mail: prow.ksow@lodzkie.pl

woj. małopolskie -Magdalena Doniec, tel.  12 2990811, e-mail: magdalena.doniec@umwm.pl

woj. mazowieckie - Justyna Dyśko, tel. 22 5979388, e-mail: justyna.dysko@mazovia.pl

woj. opolskie - Wiesława Deręg, tel. 77 44 83 216, e-mail: w.dereg@opolskie.pl

woj. podkarpackie - Beata Adamska, tel. 17 7476915, , e-mail: b.adamska@podkarpackie.pl, Marek Bednarz, tel. 723 700 711,  17747 69 36, e-mail: bednarz.marek@podkarpackie.pl

woj. podlaskie - Ewa Sacharczuk, tel. 85 6654207, e-mail: ewa.sacharczuk@wrotapodlasia.pl

woj. pomorskie - Anna Narowska, tel. (58) 32-68-650, e-mail: a.narowska@pmorskie.eu, Monika Kopiecka, tel. (58) 32-68-753, e-mail:  m.kopiecka@pomorskie.eu, Karolina Dulanowska, tel.  (58) 32-68-756, e-mail: k.dulanowska@pomorskie.eu

woj. śląskie - Aleksandra Czucz, tel. 32 7740190, e-mail: aczucz@slaskie.pl

woj. świętokrzyskie - Rafał Błońsk, tel. 41 3421581, e-mail: Rafal.Blonski@sejmik.kielce.pl

woj. warmińsko-mazurskie - Aneta Nawrocka, tel. 89 521 92 30, e-mail: a.nawrocka@warmia.mazury.pl

woj. wielkopolskie - Robert Krysztofiak, tel. 61 6246040, e-mail: Robert.krysztofiak@umww.pl

woj. zachodniopomorskie - Dariusz Chmielewski, tel. 91 3129335, e-mail:  dchmielewski@wzp.pl   Piotr Jarocki, tel. 91 3129328, e-mail: pjarocki@wzp.pl

Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo
   |    copyright KSOW 2009