Partnerzy KSOW

BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz

Forma prawna:
Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą

NIP:
9660465968

REGON:
200708224

Adres siedziby:
podlaskie
ul. Krakowska 5 lok. 201
15-875 Białystok

Numer telefonu: +85 7440064
Strona WWW: www.bik.edu.pl
Adres e-mail: biuro@bik.edu.pl

Zasięg terytorialny:
lokalny

Priorytety PROW:

III. Organizacja łańcucha dostaw żywności

  • Skrócone łańcuchy dostaw żywności
  • Marketing produktów rolnych
  • Produkty ze znakami jakości

VI . Zrównoważony rozwój terytorialny

  • Budowanie marki terytorialnej
  • Usługi publiczne (transport, kultura, edukacja, zdrowie)
  • Przedsiębiorczość/ pozarolnicze miejsca pracy

Opis dotychczasowej działalności:

Głównym profilem naszej działalności jest organizacja i prowadzenie szkoleń i warsztatów z obszarów informatycznych, prowadzenia i rozwijania działalności gospodarczej (w tym także rolniczej), biznesowych, marketingowych, zarządzania jakością, prawnych i rozwoju osobistego.

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować z jednostkami budżetowymi (Ministerstwo Finansów, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Urząd Miejski w Białymstoku, Urzędy Pracy), fundacjami i stowarzyszeniami, uczelniami, przedsiębiorcami, rolnikami, seniorami (we współpracy jak i w ramach działań własnych) oraz osobami bezrobotnymi (w ramach działań własnych jak i zlecanych przez Urzędy Pracy).

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy związanych m.in. z organizacją szkoleń, warsztatów, eventów, ustalania strategii zakładania i rozwijania działalności, analizy opłacalności przedsięwzięć, analizy finansowej, promocją i marketingiem. Jest to tylko część tematów, w których możemy służyć pomocą.

Zapraszamy do kontaktu i jednocześnie zachęcamy do podzielenia się informacją o obszarze Państwa działalności. Na pewno znajdziemy wspólny zakres zainteresowań, w którym moglibyśmy nawiązać współpracę.

Data rejestracji: 08.12.2016