Biblioteka

2013

Dziedzictwo stołu - wędrówki kulinarne po obszarze mazowieckich lokalnych grup działania

2012

Dobre praktyki Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim

Anna Szpura, 2013

Tradycje kulinarne, obrzędy i zwyczaje Gminy Stara Kornica

2013

13. warsztaty etnograficzne Ginące Zawody 2013 - Strój kurpiowski Puszczy Zielonej

2013

Sprzedaż bezpośrednia w produkcyjnym gospodarstwie rolnym. Skrypt dla rolników i przedsiębiorców

W publikacji przedstawiono ogólne zasady prowadzenia produkcyjnego gospodarstwa rolnego a także szczegółowo omówiono elementy sprzedaży bezpośredniej w produkcyjnym gospodarstwie rolnym. Publikacja zawiera także Case study – sprzedaż bezpośrednia produktów rolnych - przykłady europejskie i przykłady polskie.

2015

Wiejska Polska - przedsiębiorcza wieś

Gazeta Sołecka, Numer 4 (268)

2015

Hity Turystyki Wiejskiej - Polska

 „Hity Turystyki Wiejskiej” to starannie wybrane propozycje miejsc o najwyższym standardzie i jakości, tworzące absolutną czołówkę wiejskiej oferty turystycznej – crème de la crème polskiej turystyki na wsi.

2015

Odpoczywaj na wsi, AKTYWNIE

 „Odpoczywaj na wsi, AKTYWNIE” to folder dla tych, którzy nie lubią siedzieć w miejscu. Osoby aktywne i uprawiające sport przekonają się, że na wsi na wyciągnięcie ręki znajdują się tereny sprzyjające wysiłkowi o różnym poziomie intensywności. Hity Turystyki Wiejskiej to katalog kwater o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług, ukazujący ciekawą, niezwykle różnorodną ofertę turystyczną polskiej wsi. Polska wieś stanowi jeden z ostatnich w Europie przykładów zachowania tradycyjnego, kultywowanego od pokoleń krajobrazu kulturowego. Hity Turystyki Wiejskiej to uznane produkty turystyki wiejskiej, o bogatej ofercie rekreacyjno-wypoczynkowej, które czerpią z dziedzictwa regionów, prezentują osobliwość polskiej wsi, przy wykorzystaniu bogactwa kulinarnego  i potencjału mieszkańców obszarów wiejskich.

Folder w innych językach:

ROZWIŃZWIŃ
2015

Odpoczywaj na wsi, EDUKACYJNIE

 „Odpoczywaj na wsi, EDUKACYJNIE” to folder dla spragnionych wiedzy z zakresu rolnictwa, dziedzictwa kulturowego, ekologii i rękodzieła artystycznego. Hity Turystyki Wiejskiej to katalog kwater o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług, ukazujący ciekawą, niezwykle różnorodną ofertę turystyczną polskiej wsi. Polska wieś stanowi jeden z ostatnich w Europie przykładów zachowania tradycyjnego, kultywowanego od pokoleń krajobrazu kulturowego. Hity Turystyki Wiejskiej to uznane produkty turystyki wiejskiej, o bogatej ofercie rekreacyjno-wypoczynkowej, które czerpią z dziedzictwa regionów, prezentują osobliwość polskiej wsi, przy wykorzystaniu bogactwa kulinarnego  i potencjału mieszkańców obszarów wiejskich.

Folder w innych językach:

ROZWIŃZWIŃ
2015

Odpoczywaj na wsi, KULINARNIE

 „Odpoczywaj na wsi, KULINARNIE” to folder dla smakoszy kulinarnego dziedzictwa, którzy uwielbiają w trakcie podróży poznawać nowe smaki i preferują zdrowy styl życia i spokojny wypoczynek na łonie przyrody. Hity Turystyki Wiejskiej to katalog kwater o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług, ukazujący ciekawą, niezwykle różnorodną ofertę turystyczną polskiej wsi. Polska wieś stanowi jeden z ostatnich w Europie przykładów zachowania tradycyjnego, kultywowanego od pokoleń krajobrazu kulturowego. Hity Turystyki Wiejskiej to uznane produkty turystyki wiejskiej, o bogatej ofercie rekreacyjno-wypoczynkowej, które czerpią z dziedzictwa regionów, prezentują osobliwość polskiej wsi, przy wykorzystaniu bogactwa kulinarnego  i potencjału mieszkańców obszarów wiejskich.

Folder w innych językach:

ROZWIŃZWIŃ