|

Krajowe oraz regionalne „zasoby wiedzy dla praktyki” jako element podejścia strategicznego AKIS w planach WPR – spotkanie online

Wiele z nowo przyjętych Planów Strategicznych WPR na lata 2023-2027 zawiera internetowe krajowe/regionalne „zasoby wiedzy dla praktyki”, które mają wspierać realizację podejścia strategicznego AKIS przedstawionego w sekcji ósmej planów WPR. Zapraszamy na warsztaty promujące potencjał połączenia jak największej liczby krajowych oraz regionalnych „zasobów wiedzy dla praktyki” na poziomie UE, obecnie opracowywanych w ramach projektu „EU-FarmBook” finansowanego przez Horyzont Europa.

EU FarmBook

Wydarzenie obędzie się w dniu 26.01.2023 r. w formie online i pozwoli na:

  • Zrozumienie kontekstu Komisji Europejskiej na temat cyfrowych zasobów wiedzy dla praktyki jako części podejścia strategicznego AKIS.
  • Wymiana doświadczeń i oczekiwań z innymi państwami członkowskimi w zakresie wyboru tematów i rodzaju treści, odbiorców docelowych, planowania, rozwoju technicznego i zarządzania cyfrowymi zasobami wiedzy dla praktyki, a także możliwej współpracy.
  • Rozpoczęcie badania potencjalnych powiązań z EU-FarmBook.

Spotkanie będzie trwało 4 godziny i będzie podzielone na dwie sesje od 10.00 do 12.00 CET oraz od 14.00 do 16.00 CET. Prowadzone będzie w języku angielskim.

Link do ankiety przygotowawczej  oraz formularza zgłoszeniowego znajduje się tutaj — prośba o jak najpełniejsze jej wypełnienie.  Rejestracja na wydarzenie online w dniu 26 stycznia jest zawarta w formularzu ankiety.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem, osobami kontaktowymi są Mark Redman (mark@highclere-consulting.com) and Lisa Van Dijk (lisa@highclere-consulting.com).