|

Znamy miejsce tegorocznego Europejskiego Forum Rolniczego!

Zdjęcie przedstawia rolnika z sekatorem

Jakie wyzwania stoją przed rolnictwem europejskim w obliczu wojny w Ukrainie? Jak będzie wyglądał handel produktami rolno-spożywczymi w najbliższym 10-leciu? Co dalej z Europejskim Zielonym Ładem? Co z bezpieczeństwem żywności?

Na te pytania znajdziemy odpowiedzi w czerwcu w Warszawie, na Europejskim Forum Rolniczym. Tam, w ramach wspólnych dyskusji z  przedstawicielami Komisji Europejskiej oraz polskiego rządu, ministrami rolnictwa z Polski i krajów Unii Europejskiej, organizacjami producenckimi oraz wiodącymi instytucjami handlowymi krajowymi i  zagranicznymi, odbywać się będą tematyczne panele poświęcone m.in. nowoczesnym rozwiązaniom w rolnictwie, reformie systemu ubezpieczeń rolniczych czy digitalizacji obszarów wiejskich.

 IV Europejskie Forum Rolnicze

odbędzie się 30 czerwca br. w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT w Warszawie, przy ul. Poleczki 19.

Organizatorzy zachęcają firmy oraz instytucje do współpracy w roli partnerów i do udziału w dyskusji. Szczegółowych informacji zainteresowanym partnerom udzielać będą pod adresem mailowym:

Więcej informacji pojawiać się będzie na stronie wydarzenia.