|

Dobre smaki na wsi — zapraszamy do obejrzenia serii filmów

Gdzie zjeść najlepsze sery?

Czy polskie wino może konkurować z najlepszymi ze świata?

Jak powstaje najlepszy ser w Polsce?

Na te i więcej pytań, odpowiedzi znajdziemy w najnowszej serii filmów nakręconych w ramach projektu „Dobre smaki na wsi”.

Projekt służy promocji turystyki kulinarnej uwzględniającej tradycje regionalne, opierające się o małe wiejskie biznesy, których podstawą jest regionalna kuchnia i / lub prowadzenie restauracji. Ich dodatkowym atutem jest lokalizacja — najczęściej znajdują się w otoczeniu naturalnych, dalekich od miejskiego gwaru miejscach, niosących ukojenie każdej osobie pragnącej doświadczyć pełnej gamy walorów polskich obszarów wiejskich.

Motywacją do stworzenia projektu było umocnienie wizerunku polskich wsi jako miejsc atrakcyjnych dla wszystkich pragnących na nich żyć i prowadzić działalność, podstawą której będzie prowadzenie miejsca w ramach szeroko pojętego biznesu gastronomicznego: od restauracji do miejsca oferującego wypoczynek — najważniejsze, aby w tle jego działań znajdowała się dobra, oparta o lokalne tradycje kuchnia. Dla uzyskania jak najlepszych efektów w osiągnięciu wyżej opisanych celów, do promocji wykorzystano działania marketingowe oparte o filmy stworzone przez zaangażowanych w idee influencerów.

Filmy dostępne są poniżej, oraz na naszym koncie YouTube.

Po więcej informacji o projekcie dzięki któremu dane filmy mogły powstać, zapraszamy do jego opisu, znajdującego się na naszej stronie.

Zapraszamy do oglądania!