|

Nadchodzą zmiany! — Zapraszamy do oglądania inauguracji Europejskiej Sieci WPR

Już jutro w Brukseli, 6 października 2022 roku, Europejska Sieć na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (ENRD) i Europejskie partnerstwo innowacyjne na rzecz wydajnego i zrównoważonego rolnictwa (EIP-AGRI) połączą się w sieć stworzoną dla wspierania nowej Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027. Europejską Sieć WPR!

Wydarzenie oglądaj tutaj!

Celem Sieci Europejskiej Wspólnej Polityki Rolnej jest optymalizacja przepływu informacji o rolnictwie i programach dla obszarów wiejskich w UE. Będzie platformą wymiany wiedzy i informacji, wzajemnego uczenia się oraz wymiany doświadczeń i dobrych praktyk we wdrażaniu WPR, służącą wszystkim obywatelom krajów unijnych.

Więcej o nowej WPR - tutaj!

Inauguracja odbywająca się w Brukseli, zbudowana zostanie wokół interaktywnych sesji, a jej uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w warsztatach dotyczących wdrażania, innowacji, ewaluacji i komunikacji. Jednym z ważnych punktów wydarzenia, będzie zaplanowana na godzinę 9:30, ceremonia ogłoszenia zwycięzców i wręczenia nagród w konkursieRural Inspiration Awards 2022.

O polskich finalistach RIA 2022 pisaliśmy tutaj.

Dla pragnących jak najświeższych informacji na temat Sieci WPR UE, zachęcamy do śledzenia jej kanałów w mediach społecznościowych:Twitter,LinkedIn,Facebook,YouTube.

Sprawdź program wydarzenia.