|

Trzecia edycja #LabModules! — Ostatnie dni na zapisy!

Wszystkie osoby chcące uczestniczyć w tworzeniu innowacji społecznych na rzecz obszarów wiejskich w obszarze gospodarki obiegu zamkniętego, zapraszamy do ostatniej już edycji warsztatów #LabModules, na które nadal można się zapisywać.

Jeśli chcesz:

  • poznać narzędzia do wdrażania innowacji metodą design thinking,
  • zdobyć wiedzę na temat modelu gospodarki obiegu zamkniętego,
  • poznać innych, którzy jak Ty mają głowę pełną pomysłów i znają realne problemy występujące na terenach oddalonych od dużych miast,
  • znaleźć innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli odetchnąć naszej planecie?

Wydarzenie organizowane jest w Polsce przez Fundację Fundusz Współpracy w ramach projektu CERUSI, który niedawno przybliżaliśmy w artykule na naszej stronie, pisząc między innymi:

(…) Projekt [CERUSI — dop. autor], którego liderem jest austriacka organizacja Zentrum Für Soziale Innovation GmbH (Centrum Innowacji społecznych), ma za zadanie wspierać innowatorów i przedsiębiorców społecznych na obszarach wiejskich oraz peryferiach miast.

Aby tego dokonać, działania projektowe koncentrują się na wykorzystywaniu metod, wiedzy i narzędzi stworzonych dla międzynarodowych projektów w które już wcześniej zaangażowani byli partnerzy CERUSI (Social(i)Makers, SENTINEL, LiveRuR). Łącząc lokalny kapitał społeczny z ponadnarodowymi zasobami wiedzy i doświadczenia, projekt ma pomóc efektywnie wdrażać rozwiązania odpowiadające na lokalne wyzwania.

Aby zgłosić chęć udziału, należy wypełnić formularz.

Szczegółowy program trzeciej edycji #LabModules znajduje się na stronie wskazanej przez organizatorów.