Europejskie Forum Rolnicze!

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach i dyskusjach, odbywających się podczas wiosennej edycji Europejskiego Forum Rolniczego. G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce k. Rzeszowa, przez dwa dni (29-30 VI) będzie świadkiem prezentacji najnowszych rozwiązań i narzędzi stosowanych w rolnictwie na całym świecie.

Głównym punktem wydarzenia będzie debata na temat perspektywy finansowej Wspólnej Polityki Rolnej — szczególnie w odniesieniu do Europejskiego Zielonego Ładu i wyzwań stojących przed nami w obliczu zmian klimatycznych. W dyskusji udział wezmą przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz ministrowie rolnictwa z Polski i krajów Unii Europejskiej.

Ponadto, program konferencji obejmował będzie tematyczne panele dyskusyjne z udziałem ekspertów branży rolno-spożywczej, przedstawicieli świata nauki, organizacji branżowych oraz firm związanych z sektorem. Oprócz tego, prezentowane będą nowoczesne rozwiązania dla rolnictwa, przetwórstwa, produkcji i handlu rolniczego.

Chętne do udziału firmy i organizacje, już dzisiaj mogą się zgłaszać na listę potencjalnych wystawców.
Informacje na ten temat, udzielane są pod adresem mailowym: kontakt@forum-jasionka.pl oraz telefonicznie: + 48 663 455 366.

Więcej szczegółów na temat Forum, pojawiać się będzie na jego stronie (tutaj).

Źródło: link