Pasze nowej generacji – innowacyjne rozwiązania w rolnictwie

Jednym z najważniejszych aspektów rolnictwa są metody skutecznego i efektywnego żywienia zwierząt hodowlanych. W tym celu konieczne jest poszukiwanie nowych i innowacyjnych rozwiązań. Właśnie na tym skupiają się organizatorzy warsztatów „Sieć Innowacji: Pasze nowej generacji”, które odbędą się 21 marca 2023 roku.

W ramach wydarzenia przedstawione zostaną różnorodne projekty z krajów nordycko-bałtyckich, dotyczące m.in. hodowli larw owadów z przeznaczeniem na pasze dla kurczaków, odzyskiwania białka z odpadów rolniczych za pomocą owadów, czy stosowania mączki rzepakowej w żywieniu świń. Wszystkie te projekty stanowią przykłady wykorzystania nowoczesnych technologii, które pozytywnie wpłyną na jakość pasz oraz zwiększenie efektywności hodowli zwierząt.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych rolnictwem i hodowlą zwierząt, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie pasz. Warsztaty są doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z przedstawicielami krajów nordycko-bałtyckich.

Językiem roboczym warsztatów jest angielski, a wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom. Uczestnicy, którzy się zarejestrują, otrzymają link umożliwiający dołączenie do webinarium dzień wcześniej.

Więcej informacji na temat warsztatów można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.